Oyun

Steam’da o oyun ücretsiz oldu!

Steam’da fiyatı 31 TL olan Adam Walfe isimli oyun,kısa süreliğine Steam’da ücretsiz oldu. O oyun ile ilgili detaylar:

steamda-adam-wolfe-ucretsiz-oldu

Humble Bundle’a benzeyen oyun platformu Indiegale, Steam’da 31 TL karşılığında satılan Adam Wolfe isimli oyun ücretsiz olarak oyuncularına sunarak kısa süreliğine oyuncuları mutlu etti.

Steam’da o oyun ücretsiz oldu!

Son günlerde oyunculara sunduğu ücretsiz oyun kampanyasıyla adından sıkça söz ettiren Indiegale, oyun severlerin yüzünü güldürecek bir kampanya başlattı ve o oyun Steam‘da ücretsiz oldu! Adam Wolfe isimli oyunu Steam’da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

Point & click ” türünde olan bu oyunu tahmin edeceğiniz üzere mouse kullanarak ilerliyorsunuz ve seçeneklere tıklayarak çeşitli kararlar alıyorsunuz. Oyunda neredeyse her detay düşünülmüş diyebiliriz.

Adam Wolfe isimli bir dedektifi yönetiyorsunuz, oyun içerisinde kahramanımızın kaybolan kız kardeşini bulmaya çalışacaksınız. Bu tarz oyunlarda genel olarak oyun içerisinde sizlere sunulan çeşitli bulmacaları çözerek ilerliyeceksiniz. Bu şekilde Adam Wolfe’in kız kardeşini bulmaya adım adım yaklaşıyor olacaksınız.
Video’da gördüğünüz üzere oyun kaliteli bir grafik deneyimi sunmasına rağmen, sistem gereksinimleri o kadar yüksek olmasına da ihtiyaç duymuyor. Sistem gereksinimleri minimum şu şekilde olmalıdır;
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • RAM : Minimum 2 GB
  • Harddisk: 100 GB
  • DirectX: 9.0

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu