Oyun

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered’in Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Kısa bir süre içerisinde oyuncular ile buluşacak olan Need for Speed: Hot Pursuit, EA'nın paylaştığı bilgilere göre yarın tanıtılacak. Diğer yandan bir Twitter kullanıcısı da oyunun çıkış tarihinin yanı sıra oyunun görsellerini paylaştı.

Efsane yarış serisi olan, Need for Speed, kısa bir süre içerisinde yeni bir oyuna daha kavuşacak. EA tarafından Need for Speed: Hot Pursuit Remastered’in tanıtım tarihi duyuruldu! İşte Detaylar

need-for-speed-hot-pursuit-remastered-tanitim-tarihi-duyuruldu

6 Kasım tarihinde çıkış yapacak oyun için saydığımız günler azalırken EA’nın kendisi ve bazı kaynaklar oyun hakkında heyecanlandıracak detaylar paylaşılmaya başlandı. Bir Twitter kullanıcısı tarafından 5 Ekim günü gösterilmesi beklenen oyunun neredeyse her detayı ile ilgili bir tweet attı.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered’in Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Twitter kullanıcısının oyun görselleriyle birlikte paylaştığı bilgilere göre, Burnout Paradise Remastered, 6 Kasım günü çıkış yapacak.

need-for-speed-hot-pursuit-remastered-tanitim-tarihi-duyuruldu-1

need-for-speed-hot-pursuit-remastered-tanitim-tarihi-duyuruldu-2

Bu paylaşım burada bitse de Hot Pursuit Remastered hakkında ki gelişmeler yalnızca bununla da sınırlı değil. Bahsi geçen oyunun 5 Ekim tarihinde tanıtılması bekleniyor. Bunun sebebi ise EA’nın resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım da tarihi gizli bir mesaj ile paylaşmış.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu