Donanım

HP,Yeni Oyuncu Monitör Ürünü Omen 27i’yi Duyurdu.

HP,Yeni Oyuncu Monitör Ürünü Omen 27i’yi Duyurdu.

Bilgisayar dünyasının en önemli isimlerinden birisi HP , yeni gaming serisine yeni bir tane daha ekledi ” Omen 27i ” monitör tanıtıldı.HP’nin oyunculara yönelik yeni markası ” Omen “ altında çıkan yeni ve şık bir ürününden sizlere bahsedeceğiz.

HP Omen 27i nasıl bir oyuncu monitörü ?

Monitör giriş-çıkış portlarında gayet kolay erişim sunan HP , yeni gaming monitörünü 27″ 2560×1440 px Nano IPS bir panel kullanarak bizlere sunuyor . Monitörün IPS panel sayesinde çok iyi bir renk kalitesine sahip olacağı hiç şüphesizdir.

Bir oyuncu monitörü olduğundan dolayı 165Hz gibi yüksek yenileme hızı ve 1ms tepki süresi bulunan HP Omen 27i , tabi ki de Nvidia G-Sync desteği ile karşımıza çıkıyor .

HP Omen 27i gelişmiş bir gaming monitör ;

DisplayPort 1.2, HDMI , 2.0 ve 2 adet 3.0 portlarına sahip olduğu bilgisi bizlere ulaşmıştır .

Ayrıca monitörün arkasında bulunan girişlerin çapraz şekilde konumlanması şık bir görüntü olmakla birlikte aydınlatmalarla birlikte çok daha iyi bir şık görüntü vermektedir.Hp ‘ nin yeni gaming monitörü Omen 27i ABD’de 500 dolardan satışa sunuldu . Ürünün Türkiye fiyatı ise şuan için kesin olarak belli değil ilerleyen zamanlarda bu bilgileri de sizlerle paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu