Sinema ve Dizi

Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman çıkacak? Bütün Detayları Haberimizde

Sokakta illegal yarış düzenleyip para kazanan ekibin dünyanın her yerinde şehirleri birbirine kattığı Hızlı ve Öfkeli filmin 9.serisi ne zaman çıkacak? Bütün detaylar haberimizde

İlk filmlerin yakaladığı başarının ardından adeta para basma makinesine dönüştürülen filmlerden biri de Hızlı ve Öfkeli filmidir. Peki Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman çıkacak? Bütün detaylar haberimizde

hizli-ve-ofkeli-9-ne-zaman-cikacak

Sokakta illegal yarış düzenleyip para kazanan ekibin dünyanın her yerinde şehirleri birbirine kattı ve tehlikeli işler başaran Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni dokuzuncu filmi yakında geliyor. 2021’de, ilk filmin 20.yıl dönümünde çıkacak olan Hızlı ve Öfkeli 9, birkaç sürpriz ile izleyicilerini şaşırtacak.

Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman çıkacak? Bütün Detayları Haberimizde

Ayrıca Hızlı ve Öfkeli 9 ve ardından gelecek olan Hızlı ve Öfkeli 10 ile serinin son bulacağı izleyicilerine de duyuruldu. Peki Hızlı ve Öfkeli 9‘da hangi oyuncular yer alacak? Bütün detaylarını sizler için paylaşacağız.

Bütün serisi boyunca oldukça geniş bir oyuncu kitlesiyle ekranlarda yer alan Hızlı ve Öfkeli serisi, bu geleneği bozmayarak yeni filminde de geniş oyuncu kitlesiyle devam edecek. Diğer filmlerde olduğu gibi Vin Diesel’i Dom, Michelle Rodriguez’i Letty, Ludacris Bridges’i Tej ve Tyrese Gibson’ı Roman rolünde Hızlı ve Öfkeli 9‘da göreceğiz.

hizli-ve-ofkeli-9-ne-zaman-cikacak-1

Geri dönen oyunculara baktığımız zaman birkaç filmdir ortalarda görünmeyen Paul Walker‘ın Brian karakteri ile evli olan Dom‘un kız kardeşi Mia ( Jordana Brewster ) bu film ile kadroya geri dönüyor. Ayrıca Nathalie Emmanuel Ramsey rolünde ve Lucas Black Tokyo Drift’teki Sean Boswell rolü ile seriye geri dönüş yapıyor.

Yeni filmi ile en çok merak edilenlerden biri de Paul Walker‘ın geri dönme ihtimali. Bu konuda Paul Walker’ın kardeşi Cody ” Her şey mümkün ” şeklinde bir açıklama yapmış olsa da CGI ile Paul Walker’ın geri dönüp dönmeyeceği henüz net olarak bilinmiyor.

Seriye geri dönüş yapan bir diğer isimlerden biri de Han rolüyle Sung Kang oluyor. Hızlı ve Öfkeli 6’da hayatını kaybeden veya bize öyle yansıyan Han’ın 9.film ile tekrar izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Han karakteri ile karşımıza çıkacak olan Sung Kang, ” Bu çok duygusal, sanki ailemle tekrar bir araya geliyorum. Bu, son Hızlı ve Öfkeli filmimden bu yana hayatımda eksik kalan bir ilişki.” şeklinde duygularını dile getirdi.

Hızlı ve Öfkeli 9 filmin konusu ne olacak?

hizli-ve-ofkeli-9-ne-zaman-cikacak-2

Son filmin ardından inzivaya çekilen ve ailesiyle vakit geçirmek isteyen Dom, Hızlı ve Öfkeli 9 ile yine olayların tam ortasına çekiliyor ve adeta bir an olsun rahat yüzü göremiyor. Fragmanda gördüğümüz üzere, dünyadan uzak bir şekilde oğlu Brian ve karısı Letty ile sakin sakin yaşayan Dom Toretto, bu sefer sevdiklerini kurtarabilmek için geçmişte işlediği günahlarla yüzleşmek zorunda kalıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8’de işi tam olarak bitmeyen Cipher, bu sefer farklı yollardan Dom’un ekibinin peşine düşüyor. Burada ki en büyük sürpriz ise Dom’un daha önce tanımadığımız ve duymadığımız kardeşi Jakob oluyor. En becerikli suikastçi, en iyi sürücü ve benzeri sıfatlarla adlandırılan Jakob, Dom’u öldürmek için Cipher ile birlikte hareket ediyor.

Her ne kadar en başta seriyi sonlandıracak olan iki Hızlı ve Öfkeli filminin 2020 ve 2021 yıllarında izleyici ile buluşacağı duyurulmuş olsa da tüm dünyada hala etkisini hissettiren Koronavirüs salgını nedeniyle tarihler ertelenmiş durumda. Bu sebeple Hızlı ve Öfkeli 9, aslında 10. filmin çıkacağı tarih olan 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona girecek.

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragman:

Tüm dünyada sevilen seri Hızlı ve Öfkeli 9, 2021 yılının en iyi ve en hızlı aksiyon filmlerinden biri olacağı söyleniyor. Sizce Hızlı ve Öfkei 9 serinin son filmlerine göre daha mı yoksa daha mı kötü olacak? Sizler ne düşünüyorsunuz, görüşlerinizi bizlere yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Kaynak
Webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu