Otomobil

Elektrikli 2021 Mercedes-Benz EQS, test edilirken görüntülendi!

Elektrikli 2021 Mercedes-Benz EQS, test edilirken görüntülendi ve adeta kendi

Mercedes-Benz’in elektrikli model ailesinin en üstünde yer alacak olan elektrikli 2021 Mercedes-Benz EQS, test edilirken görüntülendi! İşte Detaylar

elektrikli-mercedes-benz-eqs-test

Mercedes Benz‘in elektrikli modeli EQS‘ye ait bir prototip, test edilirken görüntülendi. Söz konusu görüntülerin aracın kabinine ait kareler de yer alıyor.

Elektrikli 2021 Mercedes-Benz EQS, test edilirken görüntülendi!

Mercedes Benz‘in yeni elektrikli modelini incelediğimiz zaman şık ve pürüzsüz bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün. Üretime hazır tipteki ön ve arka farlar kamuflajın altından biraz da olsa görmek mümkün. Ayrıca gövdeye gizlenmiş kapı kollarını da belirtmeden geçmeyelim.

Mercedes-Benz EQS

elektrikli-mercedes-benz-eqs-test-1

Mercedes-Benz EQS

elektrikli-mercedes-benz-eqs-test-2

Mercedes-Benz EQS

elektrikli-mercedes-benz-eqs-test-3

Mercedes-Benz EQS

elektrikli-mercedes-benz-eqs-test-4

Mercedes-Benz EQS

elektrikli-mercedes-benz-eqs-test-5

Mercedes-Benz EQS

elektrikli-mercedes-benz-eqs-test-6

Mercedes-Benz EQS

elektrikli-mercedes-benz-eqs-test-7

  EQS‘in, yakın zamanda tanıtımı yapılan yeni Mercedes-Benz S-Sınıfı ile bir çok ortak noktası olduğunu söyleyebiliriz. Bunu aracın kabinine bakarak daha iyi anlayabiliriz. Yani bu duruma örnek vermemiz gerekirse,  dikey olarak konumlandırılmış dokunmatik bilgi-eğlence ekranı ve dijital gösterge paneli. Diğer yandan söz konusu fotoğraflarda, yeni S-Sınıfı ile aynı direksiyon simidinin kullanıldığını açıkça görebiliriz.

  Giriş seviyesinde ki modelin 400 beygir civarında bir gücü olacağı söyleniyor. Fakat AMG imzalı, 600 beygirin üzerinde bir güç üretmesi beklenen performanslı bir modelin de dahil olduğu birkaç tane daha seçenek olacağı söyleniyor. En yüksek menzil vadeden EQS modelinin de WLTP döngüsüne göre 700 km‘yi aşan bir menzil sunacağı söyleniyor.

  Kaynak
  hwp.com.tr

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu